sumy_grad (sumy_grad) wrote,
sumy_grad
sumy_grad

Крупный успех

Вчера удалось таки официально зарегистрировать общественную организацию «Сумщина космическая».

У планах організації – проведення виставок з пропагандою всеукраїнських і конкретно сумських космічних досягнень, створення культурно-просвітницького центру космічної тематики, шкільних музеїв авіації та космонавтики, сприяння розширенню роботи науково-технічних гуртків, шкільних обсерваторій, будівництву стаціонарного планетарію та інші проекти.

Кроме того, в информационном письме на имя руководителей организаций, директоров школ, заведующих кафедрами и т.д. сказано следующее:

Не викликає сумніву, що об’єднання на сучасному этапі представників космічних галузей, ветеранів космодромів, творчої интелігенції та підростаючого покоління має важливе державне значення.

Також цілком очевидно, що бодай часткове переключення уваги з відомих проблем на сферу передової науки та техніки матиме благотворний вплив на духовне здоров’я українського народу, нашої молоді.

Розвиток на Сумщині нашого космічного просвітницького проекту за умови вашої підтримки дозволить, як сподіваємось, поширити його і на інші регіони України.
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Tags: Сумы
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments